Den třináctý (29.7.2022)

Den třináctý (29.7.2022)

Kategorie: Online z LT, 2022
Štítky: Tábor, Srub, Online

Přišel velký pátek. Den, kdy se vrátí vodáci do tábořiště a opět z nás bude jeden veliký, společný, veselý tým. Ale tomu předcházela ještě suchozemská hra, která nás tentokrát zavedla do Jižní Ameriky. Rozcvička nás roztančila v rytmu samby - proběhl klasický karnevalový rej. Pak jsme si zahráli několik prima her - Král vysílá své vojsko, Ocásky, Krvavé koleno a další.

A vodáky čekal poslední úsek na Otavě. Žádná flákárna, „volej jak prase“ a tak se to muselo tvrdě odpádlovat až do konce. Ale potom už hurá autobus a zpět do tábora. Týdenní vodní puťák není pro ořezávátka, ale i ti nejtvrdší toho měli dost :-)

A takhle vypadalo podvečerní přivítání vodáků suchozemci a naopak zdravice vodáků pro suchozemce. Suchozemci si připravili famózní, cirkusovou show s tanečníky, akrobaty, žongléry a krotiteli divé zvěře

Vodáci si jako obvykle připravili zdravici plnou zážitků z vody. Jako špatně projetý jez, velký vítr, co málem odnesl stany apod.

Díky satelitnímu spojení se nám podařilo vodáky sjíždějící Amazonku požádat o pomoc s chycením prchajícího Zlatomila Chamtivého, což klaplo a oni nám ho dotáhli v řetězech. A tak se mu mohly děti pomocí žížal pomstít a „vymlátit“ z něj uloupené peníze.

A pak už se jen vybalovalo, sušilo, ale zároveň připravovalo na déšť, protože všechny meteoradary nám jej hlásily. A bohužel v půl desáté i přišel. Ale naštěstí nic dramatického, ba naopak kapky nám krásně bubnovaly do celt a spalo se a spalo...

DOBROU NOC