Den patnáctý (31.7.2022)

Den patnáctý (31.7.2022)

Kategorie: Online z LT, 2022
Štítky: Tábor, Srub, Online

Překrásné slunečné ráno, tradiční nedělní rozcvičku „dostihy“ jsme změnili, protože nám bohužel přes noc utekl bleší cirkus a tak jsme se ho museli rozběhnout chytit... Naštěstí se jim vysypaly kufry a tak je děti mohly stopovat po mini-ramínkách.

Po snídani (kakavíčku a vánočce - nedělní tradice je nedělní tradice) jsme museli zvěčnit, proto nastalo celotáborové, družinkové, kamarádské, rodinné a další focení. No jen se podívejte :-)

Po svačině jsme si zahráli skvělou novou hru, kterou určitě zařadíme mezi oblíbené. Jmenuje se EKOSYSTÉMY. Jde v ní o to, že děti znají 3 potravní řetězce a oni musí vždy doběhnout na stanoviště, kde je jeden živočišný druh a podle tabulek a počtů kolik čeho potřebují, aby nasytili to zvíře na vyšším stupni potr.řetězce. Děti to rychle pochopily a hrály jak o život.

Během poledního klidu nám splaskly boule za ušima, které se nám udělaly při obědě. Byla totiž Zuzančina vyhlášená, báječná svíčková s domácím knedlíčkem. Hned po poledním klidu se rozběhla stanovišťová hra alá SURVIVAL v kombinaci s PEVNOSTÍ BOYARD. Bylo to o teamové souhře, dovednostech jak jednotlivců, tak celé družinky.

Večer jsme si pak u buřťáku zazpívali, nechali kostku, aby zasáhla do osudu našich cirkusových zvěřinců a šlo se spinkat. Ještě před usnutím mohly děti zkouknout parádní světelnou show, kterou jim předvedl Adam. Z bezpečnostních důvodů jsme zvolili verzi bez ohně. I tak to ale bylo ohromující. Bohužel by jakékoliv snímání narušovalo světelnou show a tak vám nezbývá než si to jen představovat.

DOBROU NOC